+90 332 352 1111 info@aziziyedisdeposu.com

Florida Probe

Project Description

Florida Probe Sistemi, bir kişisel bilgisayarı en son teknolojiye sahip bilgisayarlı tarama istasyonuna dönüştürmek için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sağlar! 

Bu sabit kuvvet probu ile diş hekimi ve hijyenist, periodontal cepleri daha hızlı ve daha doğru ölçebilir.

  • Sabit kuvvet, ölçümlerin operasyonlar arasında standartlaştırılmasını sağlar.
  • Tedavi, erken kemik kaybını ve muhtemel ameliyatı önleyen hastalığın en erken evrelerinde başlayabilir.
  • Sistem diş eksikliği, durgunluk, cep derinliği, kanama, süpürasyon, frakasyon tutulumu, dolaşım ve plak değerlendirmesi gibi bir periodontal muayenenin ana parametrelerini kaydedebilir.
  • Florida Probe sistemi, muayene eden kişiye şimdiye kadar kullanılamayan duyarlılıkla bir hastanın sakız ekleme kazancı veya kaybını ölçme olanağı tanır. Sistem, daha önceki ziyaretlerle karşılaştırmalar da dahil olmak üzere kapsamlı bir diş eti hastalığı teşhisi için gerekli bilgileri toplar. Florida Probe Sistemi, tüm verilerin grafik çıktılarını sağlar. Eldeki grafik çizimi ile hasta sorun alanlarının nerede olduğunu görebilir

Ürün Detayları

Üretici Florida Probe
Kategori Ölçüm Cihazı

Anlık Ölçüm

Bilgisayar desteği sayesinde ölçülen verilerin program üzerinde takibi çok kolaydır ve hastanın iyileşme sürecini çok iyi takip eder. Her diş için programda veri girebilir, ölçüm değerlerinin haricinde dişin kanama durumlarınıda rapor edebilirsiniz.

Ve Asistanınız Voice Works

Bilgisayarla giriş güzel ama ya size bilgisayara dokunmadan verileri girebileceğinizi söylesek. VoiceWorks burada devreye giriyor, Sesli komutlarınızı dinleyerek bilgisayara dokunmadan hasta üzerindeki uygulamanızı bitirmenize yardımcı oluyor.

Daha fazla bilgi için

Bize Ulaşın